Yengeç Burcu Özellikleri

Yengeç burcu, su grubuna ait bir burçtur. 21 Haziran – 22 Temmuz tarihlerinin arasında yengeç burcunun döngüsü bulunur ve bu tarihler arasında doğanlar bu burca sahiptirler. Yengeç burcu özellikleri, kadın ve erkek olarak değişkenlik gösterecektir. Evcimen ve duygusal yönleri bilinen en belirgin özellikleridir. Burçlar arası uyum farklılaşacak ve çeşitli yönleri ortaya çıkacaktır. 

GENEL ÖZELLİKLER

Yengeç burcuna ait olan insanların, genel anlamda fazlasıyla duygusal olduğunu söyleyebiliriz. Tüm hayatları duyguları ve hisleri üzerine kuruludur. Onların mantık çerçevesi neredeyse kapalı ve hayatlarının genelini duygularıyla yaşarlar. Yengeçler aşırı evcimen olmakla beraber, dışarıya çıktıkları anda evlerini özlerler. İyi bir annenin yengeç burcu kadınından olacağını kim söylediyse doğru söylemiştir. Gerçekten de böyledir. Evine, çocuklarına ve eşine aşırı düşkün olurlar. Her daim kendilerinden önce sevdiklerini düşünürler. Düş kurmak, yengeç burçlarının vazgeçemediği eylemlerden birisidir. Yengeç insanı, her zaman için sevgi doludur ve sevgiye çok önem verir. Karşılık beklemeden yapamayacakları şey neredeyse yoktur. Kimi zaman ani ruh değişimleri meydana gelir ve ne olduğunu anlayamazsınız. El lezzetleri konusunda ise oldukça iyilerdir. 

YENGEÇ KADINI

Romantik bir kadından söz ediyorsanız, emin olun o kadın yengeç burcudur. Yengeç kadını, oldukça romantik ve aynı zamanda da anlayışlıdır. Tabi ki ne kadar kıskanç olduğunu anlatmaya bile gerek yoktur. Eski ilişkileriniz veya diğer kadınlarla alakalı en ufak bir şüpheye düşer ise muhakkak yüz ifadesinden bunu anlayabilirsiniz. Hayatında olacağı erkeğin ondan her zaman üstün olmasını ister. Başka türlü onun kendisini kaldırabileceğine inanmaz. Ailesinde her zaman olmasa da yöneten taraf olmayı sever. Yengeç kadını eğer bir erkeği isterse onu muhakkak alır.

YENGEÇ ERKEĞİ

Hayatta belki de aşık olmak için en arada kalmış burçtur. Eğer bir yengeç erkeği bir kadına aşık olmuşsa; bilin ki onun için dört dörtlük bir kadındır. Çünkü ilişkilerine çok önem verirler ve hayatının kadınını bulmuş olabilirler. Sadece güzellik ya da başka bir konuda iyi olmamalıdır. Karşısına çıkan kadın neredeyse her konuda iyi olmalıdır. Eğer yengeç erkeğinin ev içerisindeki huzuru kaçmışsa; karşısındaki kadından da uzaklaşması oldukça muhtemeldir.

Ziyaretçilerimizin medyumlar hakkındaki yorumlarını ve tecrübelerini okumak için buraya tıklayınız!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir