Terazi Burcu Özellikleri

Hava grubu burçlarından birisi olan terazi, daha dengeli hayat sürmeye çalışan insanların dahil olduğu burçtur. 23 Eylül – 22 Ekim tarihleri arasında doğan insanlar terazi burcunun üyeleridir. Hayatlarında her zaman kibarlık ve naziklik ön plandadır. Kararsızlıklarıyla ünlüdürler. Fiziksel yapıları oldukça güçlüdür. Terazi burcu özellikleri hakkında sizlere daha çok bilgi vereceğiz.

GENEL ÖZELLİKLER

Hayatın tüm güzellikleri bir insanda toplanabilir mi? Elbette toplanabilir ve bu insan terazi burcu insanından başkası değildir. Terazi burcuna mensup insanlar her zaman için kibar ve naziklerdir. Hayatlarında önemli olan tüm güzellikleri yaşamak isterler. Bu nedenle bulundukları ortamda dikkat çekmeleri kaçınılmazdır. Saçtıkları enerji ve pozitif düşünceler sayesinde onlar bir ortamın aranan kişileridir. Estetik görüntü onlar için önemlidir ve her şeye estetik gözüyle bakarlar. Bir denge söz konusu olduğu zaman, bu burç aklınıza gelmelidir. Hayatlarının her aşamasını denge üzerine kurarlar. Dengeli olmak onlar için oldukça önemlidir. Eğer bu dengelerini kaybedecek olurlarsa kararsızlıklar baş gösterecektir. Bunlar da hayatlarında hiç olmasını istemeyecekleri durumlara sebep olacaktır. Hayattan keyif almak için ellerinden gelen her şeyi yaparlar. Hatta iş bazen tembelliğe kadar gidebilir. Eğer çalışıyorlar ise; eğlence için bile olsa o işi bırakabilirler. Bir ilişki dendiği zamanda ise bu burç aklınıza gelebilir. İlişkilerine özen gösterirler.

TERAZİ KADINI

Bir kadın her zaman güzelliği ile anılmak ister. Terazi kadını bu sözü prensip edinmiş en önemli kadındır. Her zaman güzelliği ile ön plandadır. Romantiklik en değer verdiği hususlardan birisidir. Partnerinin her zaman romantik olmasını bekler. Lükse düşkündür ve karşısında yer alan insanın da böyle olmasını ister. İsteklerini karşılayabilmesi onun için önemlidir. Fakat onun özgürlüğünü kısıtlarsanız, işte o zaman aranız açılacaktır. Özgürlük onlar için ekmek ve su gibidir.

TERAZİ ERKEĞİ

Kadını gibi aynı zamanda terazi erkekleri de dikkat çekicidirler. Bu özellikleri öz güvenlerine de yansır. Bir ortamda yer aldığında kadınların bakışlarını ve ilgisini üzerine çeker. Bir terazi erkeği evlenene kadar birçok kadın ile birlikte olabilir. Konu evliliğe geldiği zaman ise; gerçekten aşık olduğu kadın ile evlenir. Sakın ondan şüphe duymayın ve onu kısıtlamayın, aksi halde elinizden kaçırabilirsiniz. Onlar da terazi kadını gibi özgürlüklerine düşkündürler.

Ziyaretçilerimizin medyumlar hakkındaki yorumlarını ve tecrübelerini okumak için buraya tıklayınız!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir