Süryani Büyüsü

Büyüler, neredeyse insanlığın ortaya çıktığı zamandan bu yana yaşamımızın bir parçasıdır. Çeşitli amaçlar için büyülere başvururuz. Niyetler bazen kötü olsa da genel anlamda iyi niyetlerimiz için büyü yaptırırız. Çoğunlukla son çare olarak başvurduğumuz bu alanda, gerçek bir medyum hoca ile çalışmak gerekir. Birçok büyü çeşidi bulunur. Büyü çalışmaları, isteğe ve mevcut duruma göre değişiklik göstermektedir. Bu yazımızda; süryani büyüsü nedir? sorusuna değineceğiz.

SÜRYANİ BÜYÜSÜ NEDEN YAPILIR?

Yakın çevrenizden, süryani büyüsü yaptırmak istiyorum veya yaptırmayı düşünüyorum diyen insanlarla karşılaşabilirsiniz. İsminden bu büyünün ne işe yaradığını anlamak güçtür. Bu nedenle iyi bir araştırma yapılmalıdır. Süryani büyüleri; hem iyilik, hem de kötülük amaçlarıyla yapılabilir. Genellikle gönül ilişkilerinde kullanılır. Sevgiliyi aşık etme, kocayı eve bağlama, eşi bağlama gibi işlemlerde süryani büyüsü tercih edilebilir. Bu tür istekler sonucunda yapılan süryani büyüleri, ak büyü sınıfına girer. Süryani büyüsü yapan medyumlar ile birçok insan sonuç almıştır.

Süryani büyüsü, yukarıda da söylediğimiz gibi kötü amaçlar için de yapılabilir. Soğutma, ayırma, zarar verme gibi amaçlar ile yapıldığında kara büyü sınıfına girer. Hem iyilik, hem de kötülük için nasıl yapılabilir? gibi bir soru aklınıza gelebilir. Süryani insanlar tarafından bulunan ve uygulanan yöntemler olduğundan, bu yöntemlerin kullanıldığı çalışmalara süryani büyüsü denir.

KİMLER SÜRYANİ BÜYÜSÜ YAPABİLİR?

Süryani büyülerini sadece süryaniler mi yapabilir? sorusu, bu konuda en çok sorulan sorudur. Bu sorunun cevabı oldukça nettir; hayır süryani büyülerini sadece süryani olan kişiler yapmaz. Büyü yapabilme yeteneğine ve bilgisine sahip her medyum hoca bu büyüyü yapabilir. Tabiki bu alanda uzmanlaşmış kimselerin yapması daha doğru olacaktır. Süryani büyüsü yaptıranlar, araştırma sırasında özellikle bu noktaya dikkat ederler.

Günümüzde, medyum olduğunu iddia edenlerin sayısı oldukça fazladır.

Ziyaretçilerimizin medyumlar hakkındaki yorumlarını ve tecrübelerini okumak için buraya tıklayınız!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir