Soğutma Büyüsü

Ayrılık büyüsü olarak da bilinen soğutma büyüsü, genel olarak çiftlerin birbirlerinden soğuması için istenilen bir büyüdür. Ancak bununla birlikte soğutma büyüsü; iyi akraba ilişkilerini bozmak için, iyi arkadaşların arasını bozmak için, kişinin işinden veya iş yerinden soğumasını sağlamak için de yapılabilir. “Soğutma büyüsü nedir?” sorusunun cevabı, genel anlamda oldukça etkili olan bir kara büyüdür şeklinde verilir. Ancak bu yanlış bir ifadedir. Soğutma büyüsü iyi bir niyete bağlandığında ak büyü olarak da nitelendirilebilir. Örneğin; fazla kilosu olan biri soğutma büyüsü ile aşırı yemekten soğuyabilir ve hızla kilo verir. Aynı şekilde sigara, uyuşturucu, alkol ve kumar gibi kötü alışkanlıkları olan kişiler için de soğutma büyüsü yapılabilir. Ancak soğutma büyüsünü ustaca kullanmak, sadece deneyimli ve makam sahibi medyum hocaların yapabileceği bir iştir. Soğutma vefki yapan bir medyum, bu konuda başarılı olabilmek için uzun yıllar çalışmalıdır.

SOĞUTMA BÜYÜSÜ HANGİ AMAÇLA YAPILIR?

Soğutma büyüsü; hem kara büyü olarak yapıldığında, hem de ak büyü olarak yapıldığında kolay kolay bozulmaz. Ayrılık büyüsü olarak bilinen bu büyünün bozulabilmesi için soğutma büyüsü yaptırmak istiyorum diyen kişinin kararından vazgeçmesi gerekir. Ancak o kişi talep ederse, bu büyü uzman bir medyum tarafından bozulabilir. Ancak kendisinin üzerinden soğutma büyüsü olduğunu düşünenler, makamı yüksek bir medyum buldukları takdirde büyüyü bozdurabilirler.

SOĞUTMA BÜYÜSÜ NASIL BOZULUR?

Medyum hoca, bu büyüyü bozmak için önce o büyüyü tespit eder ve ne zamandır etkili olduğunu belirler. Büyü bozulduğu andan itibaren ise kişinin evliliği kurtulur, akraba ve arkadaşlık ilişkileri düzelir, evlatları ile arası iyi olmaya başlar. Ayrılık büyüsü çalışmasının tesirli etkileri ortadan kalktığında, kişinin hayatına genel olarak bir huzur ve mutluluk hakim olur. Kişinin gece uykuları düzene girer. Aşırı yeme ya da iştahsızlık sorunu var ise bu sorun ortadan kalkar.

Soğutma büyüsü yapan medyumlar, büyüyü yapabildikleri kadar bozabilme kabiliyetine de sahiptirler. Zaten bir büyüyü yapamayan kişinin o büyüyü bozması da mümkün değildir. Çünkü henüz o makama erişmemiş demektir. Bu yüzden rahmani medyum hocalar dışında kendisinin büyü yapmadığını ancak büyü bozduğunu iddia eden kişiler gerçeği ifade etmemektedir. Gerçek bir hizmet almak isteyenler hem yapabildiğini hem de bozabildiğini söyleyen kişilerle çalışmalıdır.

Ziyaretçilerimizin medyumlar hakkındaki yorumlarını ve tecrübelerini okumak için buraya tıklayınız!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir