Papaz Büyüsü

Eski dönemlerden bugüne süre gelen ve kuvvetli bir büyü olan papaz büyüsü, hristiyanlık dininin en yanlış yaşandığı 9. yüzyılda papazlar tarafından yapılan bir büyüdür. Bu dönemlerde kadınları cadılık ile suçlayan papazlar, yaptıkları büyü ile güç ve kontrolü ellerinde tutmaktaydılar. “Papaz büyüsü nedir” sorusunun yanıtı ise kuvvetli bir aşk büyüsüdür diyebiliriz.

PAPAZ BÜYÜSÜ NEDEN YAPILIR?

Papaz büyüsü yapıldığında, diğer alemlerdeki canlılar sürekli olarak hedeflenen kişinin bedenine ve ruhuna temas ederler. Böylece hedeflenen kişi büyünün tesiri altına girer ve itaat edilmesi gereken kişiye bütün benliği ile bağlanır. Papaz büyüsü ile mutlu bir evlilikte sürülebilir, başından sonuna kadar itaat içeren bir evlilikte. Bazı kadınların kötü bir eşe ve mutsuz bir evliliğe sahip olmalarına rağmen evlerini terk edemeyişlerinin en büyük sebebi papaz büyüsüdür.

PAPAZ BÜYÜSÜ YAPTIRIRKEN DİKKAT EDİLMESİ GEREKENLER

Papaz büyüsü kuvvetli bir büyü olduğu için medyumun emri altında olması gereken cinlerin de kuvveti büyük olmalıdır. Bu yüzden papaz büyüsü yaptırmak istiyorum diyen birisi büyüyü makamı yüksek bir medyum hocadan istemelidir. Gücü ve kudreti yetmeyen bir medyum hocaya yaptırılan büyü aksi takdirde tutmaz. Kimi durumlarda büyü tutmadığı gibi cinler ve diğer gizli yaratıklar büyüyü talep eden kişiye musallat bile olabilir. Bu yüzden papaz büyüsü, muhakkak yıllardır papaz büyüsü yapan deneyimli bir isme yaptırılmalıdır.

PAPAZ BÜYÜSÜ’NÜN ETKİLERİ NELERDİR?

Papaz büyüsü yapan medyumlar öncelikle büyünün hedefindeki kişinin adını, doğum tarihini, anne adını ve fotoğrafını isterler. Sonrasında ise büyüyü talep eden kişinin aynı bilgilerini isterler. İlk önce hedef ismi istemelerinin sebebi ise büyünün o kişiye tesir edecek olmasıdır. Hedef ismin ruh enerjisine, aurasına bakarak ne kadar kuvvetli olduğunu ölçerler. Sonrasında hedef kişinin enerjisine göre bir papaz büyüsü yaparlar. Aksi takdirde yapılan büyü tutmayabilir ya da kişiye büyü çok ağır gelerek delirebilir. Papaz vefki çalışmasının tam kararında olması çok önemlidir. Bu yüzden kişiye özel ritüeller gerçekleştirilir. Sonrasında ise çalışma tamamlanır ve etkilerinin ortaya çıkması beklenir. Papaz büyüsü tuttuğu zaman etkilerinin ortaya çıkması çok çabuk olur. Bir ay içerisinde büyüyü talep eden kişi amacına ulaşmış olur. Ayrıca papaz büyüsü o kişi talep etmedikçe bozulamaz ve zaman aşımına uğramaz. Tesiri uzun sürelidir.

Ziyaretçilerimizin medyumlar hakkındaki yorumlarını ve tecrübelerini okumak için buraya tıklayınız!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir