Oğlak Burcu Özellikleri

Oğlak burcu, toprak grubuna aittir. 22 Aralık – 21 Ocak tarihleri arasında dünyaya gelmişseniz, bu burca dahil olduğunuzu bilmeniz gerekir. En belirgin özellikleri biri lider karakterli olmalarıdır. Bu yönlerini genellikle ortaya koyarlar. Bunun dışında ise oğlak burcu özellikleri söz konusu olduğu zaman, ciddiyet ön planda olacaktır. Ayrıntılı olarak burcun özelliklerinden bahsedeceğiz.

GENEL ÖZELLİKLER

Bir insanın sahip olabileceği, kaliteli dediğimiz özellikleri, bu burç karşılamaktadır. Hem oldukça çalışkan, hem sabırlı, hem de ciddi insanlardır. Girdikleri ortamlarda samimiyetten hoşlanmazlar. İnsanlarla aralarında her zaman için bir mesafe söz konusudur. Analitik düşünce sahibi olmaları, hayatlarında gerçekleşen olaylara daha net şekilde bakmayı sağlar. Bu yüzden diğer insanlardan çok daha fazla bilgi birikimine sahiplerdir. Hayatlarında her zaman bir idealleri bulunmaktadır. Muhakkak hedefleri vardır ve o hedeflere ulaşmak için büyük bir sabır gösterirler. Aceleci değiller ve acele etmenin başarıya götürmediğine inanırlar. İş hayatlarında da mükemmel olmak, en iyisi olmak ve kusursuz olmak isterler. Bu durum, oğlak burcu bir insanın yanında çalışan insanlar açısından da sıkıntılı olacaktır. Çünkü hep çalışmak ve her an üretmek zorunda kalacaklardır. Duygularını asla belli etmezler. Kimi zaman yalnız kalmayı severler. Bazen bu durum ailelerini sıkıntıya uğratabilir. Maddiyat onlar için önemlidir. Emin adımlarla ilerler.

OĞLAK KADINI

Aşk konusunda belki de en net olan burçlardan birisidir. Kendi kendine yetmeleri bu durumun en temel göstergesidir. Oğlak kadını bir erkeğe kolay kolay ihtiyaç duymaz. Eğer bir karşı cinse ihtiyacı var ise, karşısındaki erkeğin onun istediği gibi bir erkek olmasını ister. Çalışkan, düzenli ve mantıklı birisi olmalıdır. Ona hükmetmeye ve onu yönetmeye asla çalışmayın. Bundan hiçbir şekilde haz etmezler ve sizi gözden çıkartırlar.

OĞLAK ERKEĞİ

İçten içe kıskançlığını sürdürüyor olsa bile; aslında sevgisini belli etme konusunda maalesef bir oğlak erkeği ideal değildir. Hayatta her zaman için net olmayı severler. Nezaket ve bilgi birikimi bir kadında en çok aradıkları özellikler olacaktır. Oğlak erkeğinin hedeflerine ve ciddiyetine önem vermelisiniz. Onu umursamadığınız an onu kaybettiğiniz ve bir daha kazanamayacağınız andır.

Ziyaretçilerimizin medyumlar hakkındaki yorumlarını ve tecrübelerini okumak için buraya tıklayınız!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir