Makas Büyüsü

Oldukça tesirli olduğu bilinen, ayırma ve soğutma çalışması olan makas büyüsü; her türlü ilişki, bağlantı ve bağımlılığın bitirilmesini sağlar. “Makas büyüsü nedir?” sorusu için aslında büyüyü talep eden kişi neyin bitmesini istiyor ise kısa süre içerisinde onu bitiren bir büyüdür diyebiliriz. Bu nedenle beklenen etkisi, büyüyü talep eden kişinin niyetine bağlı olarak değişiklik gösterir.

MAKAS BÜYÜSÜ NEDEN YAPILIR?

Makas büyüsü yaptırmak istiyorum diyen kişiler, bu büyü ile boşanma davalarının bir an evvel sonlanmasını sağlayabilirler. Ayrıca kendilerini ve yakınlarını, sigara ve alkol bağımlılıklarından kurtarabilirler. Evli bir kadın eşinin, ailesi ve kötü arkadaşları ile olan bağlantılarını koparabilir. Anne-babalar, evlatlarının istemedikleri kişiler ile görüşmesini engelleyebilirler. Makas büyüsü görünüşte şer gibi görünse de hayırlı niyetler için de kullanılan tesirli bir ayırma büyüsüdür.

MAKAS BÜYÜSÜ’NÜ KİMLER YAPTIRABİLİR?

Makas büyüsünün en etkili olduğu alan kişiler arası ilişkilerdir. Özellikle ayrılık ve gönül ilişkisinin bitirilmesinde oldukça etkilidir. Makas büyüsü yaptırmak istiyorum diyen birisi özellikle aşk konusunda olan bir sıkıntı için talepte bulunmuş ise kısa süre içerisinde niyetine kavuşacaktır. Sevgilisinin yada eşinin bir başka kişi ile olan ilişkisini bitirmek isteyenler, çocuğunun evlenmek istediği kişi ile evlenmesini istemeyenler, sevmediği birisinin evliliğini bitirmek isteyenler makas büyüsünden yararlanabilir. Ayırma ve soğutma tesiri taleplerini karşılayacaktır.

Makas büyüsü yapan medyumlar, büyüyü yaparken her iki tarafın ismini, soyismini, doğum tarihlerini, anne isimlerini ve birer fotoğraflarını alırlar. Böylece kişinin hayatında aynı isme sahip başka birisi ile ilişkisinin bitmesini, büyünün yanlış yere kanalize olmasını engellerler. Örneğin; kişinin annesi ile eşinin ismi aynı olabilir. Doğum bilgileri verilmediği takdirde yapılan büyü yanlış yere kanalize olur ve hedef kişinin eşi ile arası açılacakken annesi ile arası açılır.

MAKAS BÜYÜSÜ’NÜN SONUÇLARI NELERDİR?

Makas vefki yapan medyumlar büyüyü yaptıkları gibi bozabilme yeteneğine de sahiptirler. Bu yüzden büyüyü talep eden kişi istediği zaman medyuma başvurarak büyünün bozulmasını talep edebilir. Ayrıca kendisinin üzerinde makas büyüsü olduğunu düşünen kişiler de makamı yüksek bir medyumdan yardım alabilirler. Böylece büyü kısa sürede ortadan kalkacaktır. Ayrıca büyüyü bozan medyum, eğer büyü korumasız yapılmış ise büyüyü kimin yaptırdığını, neden yaptırdığını ve ne zaman yaptırdığını da söyleyebilir. Bir kişi isterse kendisi ile uğraşan kişiye makas büyüsü yaptırabilir ve kendisi ile olan irtibatının bitmesini sağlayabilir.

Ziyaretçilerimizin medyumlar hakkındaki yorumlarını ve tecrübelerini okumak için buraya tıklayınız!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir