Kova Burcu Özellikleri

Kova burcu, hava grubuna ait olan bir burçtur. 22 Ocak – 19 Şubat tarihleri arasını kapsayan zamanlarda kova burcunun özellikleri meydana gelir. Kova burçları akılcı ve sezgisel oldukları kadar dik kafalıdırlar. Burcunuzun özelliklerini her zaman kapsamak zorunda değilsiniz fakat çoğu özellikler ortak olacaktır. Kova burcu özellikleri konusunda detaylı bilgiler vereceğiz.

GENEL ÖZELLİKLER

Genel hatlarıyla kova burcunu inceleyen olursak; oldukça özgürlükçü ve aynı zamanda sıkılığa gelemeyen bir burç olduğunu görebiliyoruz. Bulundukları her ortamda kendilerini belli ederler ve o ortamlarda kimi zaman dik kafalı olabilirler. Bu durum onlar için hiçbir şey ifade etmez ama karşılarındaki insanı çileden çıkartabilir. Söz konusu günlük dertler olduğu zaman kova burcu maalesef bunlardan uzak durur. Onlar için daha büyük sorunlar söz konusu olacaktır. Onlar bir yerde dünyayı kurtarmak isterler ve kurtardıklarını düşündükleri dünyada yaşamak isterler. Her ne kadar zorlu bir yolu seçmiş olsalar da hayatlarındaki en büyük istek ve gaye mantıklı hareket etmektir. Tüm yenilikleri kova burcuna sunabilirsiniz. Onlar yenilikçi olduğu için her bakımdan sizlere ayak uyduracaktır. İlişki konusunda is bağlanmaktan çok korkarlar.

KOVA KADINI

Kova burcu belki de özgürlüğüne çok düşkün olan burçlardan birisidir. Kova burcu kadını da genel özellikleri ile örtüşen nitelikte olacaktır. Özgür olmayı sever ve aynı zamanda evine fazla vakit ayıramaz. Hayatlarında her zaman idealleri vardır ve partneri için de aynı şey söz konusu olsun ister. Bu burcun kadınları kesinlikle akıl verilmesinden hoşlanmaz. Ne yaparsanız yapın ama düşüncelerinizi kendinize saklayın. Aksi durumda sizden uzaklaşması kaçınılmaz olacaktır. Bir daha geri döndürmek ise; en zor kısımlardan birisidir. Oldukça çetin ceviz insanlardır.

KOVA ERKEĞİ

Kova burcu erkekleri genel olarak bağlanmakta zorluk çekerler. Her zaman için sevgilerini belli edebildiklerini söyleyemeyiz. Fakat aşık oldukları zaman bunu oldukça net anlarsınız. Aşklarını sonuna kadar belli ederler. Kova burcu erkeği ne kadar eğitimli ise karşısındaki kişi de en az o seviyede eğitimli olsun ister. Sizi çok sevdiğini hissederken bir anda sizden soğuduğuna şahit olabilirsiniz. Kova burcu erkeğine yapmamanız gereken en önemli husus; onun çevresinde, onun statüsünü düşürecek şeyler olacaktır. Bu nedenle aranızdaki ilk tartışmalar başlayabilir. 

Ziyaretçilerimizin medyumlar hakkındaki yorumlarını ve tecrübelerini okumak için buraya tıklayınız!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir