Kaşık Büyüsü

Kaşık büyüsü, kuvvetli bir aşk büyüdür. Hem iki kişiyi bir araya getirmek için yapılır, hem de iki kişinin arasını bozmak için yapılır. “Kaşık büyüsü nedir?” sorusunun cevabı ise aslında hem ak büyü olarak hem de kara büyü olarak cevaplanabilir. Birlikte mutlu bir beraberlikleri olan kişileri ayırmak için kaşıklar ters bağlanır ve büyünün uygulaması gerçekleştirilir. Ancak iki insanın bir araya gelmesi isteniyor ise kaşıkların yüzü birbirine bakarak birleştirilir ve işlem gerçekleştirilir.

KAŞIK BÜYÜSÜ NEDEN YAPILIR?

Kaşık büyüsü, aralarında aşk bağı olan ya da aşk bağı olunması istenen kişiler arasında yapılan bir büyüdür. Kaşık büyüsü yaptırmak istiyorum diyen birisi, birbiri ile küsmüş iki akrabanın barışması için bu büyüyü talep edemez. Ancak birbiri ile küs bir çiftin bir araya gelmesi için kaşık büyüsü talep edebilir. Burada önemli olan detay ise talep edilen çalışmanın aşk bağı olmasıdır.

Kaşık büyüsü yapan medyumlar, büyü talebinin içerisinde aşk olduğu takdirde imkansızmış gibi görünen aşkları bile bir araya getirebilirler. Birbirine düşman olan iki ailenin çocukları, farklı dinlere mensup kişiler, farklı ırklara mensup kişiler kaşık büyüsü ile bir araya gelebilirler. Ayrıca kaşık büyüsü ile en kuvvetli ve uzun ömürlü aşklar bile kısa süre içerisinde bozulabilir. Yeter ki büyüyü yapacak kişi gerçek bir medyum olsun ve medyumluk makamı yüksek olsun. Böyle bir durumda yarım asırlık evlilikler bile bitebilir ve yeni hayatlar başlayabilir. Büyünün etkisi fazladır.

KAŞIK BÜYÜSÜ NASIL YAPILIR?

Kaşık büyüsü, uzmanlık gerektiren bir büyü olduğu için büyüyü yapacak olan medyum hocanın makamının yüksek olması gerekmektedir. Özellikle de iki kişinin bir araya getirilmesi konusunda araya giren başka büyüler var ise medyumun bunu önceden tespit etmesi gerekir. Bu çift aslında kaderi planda birbirlerine aşık olacak ve rahatlıkla evlenebilecektir. Ancak çiftlerden birisinde bir başkasının gözü olabilir ve bir araya gelmemeleri için büyü yaptırmış olabilir. Böyle bir durumda medyum kaşık vefki yapmadan önce kişilerde büyü olup olmadığına bakar ve var olan büyüyü bozar. Sonrasında da kişi isterse o büyüyü tersine çevirir ve diğer kişinin zarar görmesini sağlar.

Ziyaretçilerimizin medyumlar hakkındaki yorumlarını ve tecrübelerini okumak için buraya tıklayınız!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir