İkizler Burcu Özellikleri

İkizler burcu hava grubuna aittir. 22 Mayıs – 22 Haziran tarihleri arasında doğmuşsanız, ikizler burcuna sahipsiniz demektir. İkizler burcu özellikleri söz konusu olduğu zaman, en belirgin olan özelliğin bir anın bir anına tutmadığı olduğunu göreceksiniz. Özellikle, kimi zaman iyi kimi zaman kötü olabilir bu burca sahip insanlar. Burcun özelliklerini daha detaylı değerlendireceğiz.

GENEL ÖZELLİKLER

Bu burcun insanları, genel olarak hayata pozitif bir şekilde bakarlar. Özellikle de hayatlarında bir şeyler ile uğraşmak, onlar için en önemli durumlardan birisidir. Edebiyata karşı ilgileri vardır ve okumak, yazmak onlar için bir hayat standardı haline gelmiştir. Her yaşta okumaya ve bilgiye açıktırlar. Bunu sadece okul anlamında da düşünmemek gerekir. Özellikle de söz konusu yeni bir şey öğrenmek olduğu zaman, ikizler burcu insanlar bu iş için biçilmiş kaftandır diyebiliriz. Zeka seviyeleri yüksek bir burçtur. Aslında sürekli olarak ikilemde kalmaları bundan dolayı meydana gelmektedir. Sürekli “o mu?” veya “bu mu?” düşüncesine sahiptirler. Bu da her durumda aklını bir başka tarafa yöneltmeye neden olacaktır. Hayatlarında en büyük olumsuzluk ise kararsız olmalıdır. Çok ciddi bir durum olsa dahi karar vermeleri oldukça zor olabilir.

İKİZLER KADINI

Her kadın aşkı ve aynı zamanda güzel sözleri sever. Fakat ikizler kadını için bu durum geçerli olmayacaktır. Onlar entelektüel erkeklerden hoşlanırlar. Özellikle bilgi birikimi konusunda daha üstün olan erkekler daha çok ilgilerini çeker. İkizler kadını, özgür ruhlu ve fevri olduğu için onları kısıtlamanız durumunda, onları kendinizden uzaklaştırırsınız. İkizler kadını girdiği her ortamda ilgi çekecektir. Sadece dış görünüşü ile de değil; tavırlarıyla ve zekasıyla da dikkat çekicidir. 

İKİZLER ERKEĞİ

İkizler erkeği söz konusu olduğu zaman, onların aslında aşkla pek araları yoktur. En azından aşk onlar için ilk planda maalesef değildir. Onlar için okul, iş ve gelecek hayatı kısaca kariyeri çok daha önemlidir. Bu durumda onlar için bir ilk olamayabilirsiniz. Aşık olmakta zorlanırlar ve daha çok maceraperest etkinlikleri severler. Eğer bir kadın olarak kendinizi bu ikizler erkeği için ön plana çıkartırsanız, maalesef onu kaybedersiniz.

Ziyaretçilerimizin medyumlar hakkındaki yorumlarını ve tecrübelerini okumak için buraya tıklayınız!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir