Güvenilir Medyumlar

Doğuştan yetenekleri olan, alanında iyi eğitimler almış ve uzun yıllar yaptığı çalışmalarla tecrübe kazanmış kişilere güvenilir medyumlar denir. Bu kişiler; doğuştan sahip oldukları yeteneklere ve sonradan edinilen etik değerlere göre mesleklerini icra ederler. Güvenilir medyum kimdir? dediğimiz zaman akla, yukarıda saydığımız kriterler gelmelidir. Aksi taktirde; doğrular çalışmalar yapılamaz ve kimsenin istemeyeceği kötü sonuçlar ortaya çıkabilir.

GÜVENİLİR MEDYUMLAR NASIL ANLAŞILIR?

Herhangi bir sıkıntınız için her medyumdan destek alamazsınız. Medyum hocaların, kişisel olarak uzmanlaştığı alanlar bulunur. Güvenilir medyum araştıranlar, bu noktaya dikkat etmelidirler. Çünkü medyumların yapabileceği birçok çalışma bulunur. Bu çalışmalara tamamen hakim olmak oldukça zordur. Güvenilir medyum hocalar, yetenekleri keşfedilmiş olan kişilerdir. Uzman olan kişilerden, medyum olabilmek ve çalışmaları doğru yapabilmek için eğitimler almışlardır.

Büyü yapan güvenilir medyumlar sizin için yapacağı çalışmalar hakkında detaylı bilgi verirler. Çünkü; sizin de dikkat etmeniz gerekenler, çalışmanın olabilmesi için çok önemlidir. Bu nedenle söylenenleri bir kural gibi uygulamak gerekir. Güvenilir medyum arayanlar, onların bu türden isteklerini bilmeleri gerekir. Ayrıca medyumlar, aranızda bir güven ilişkisi olmasını beklerler.

GÜVENİLİR MEDYUM HOCALAR NASIL ÇALIŞIR?

İster büyü yapan medyumlar olsun, isterse de vefk yapan hocalar olsun; her medyum veya hoca yapacağı çalışma öncesi bir bakım yapar. Bu bakım sırasında durumu analiz eder ve sonuca göre yapabileceklerini ortaya koyar. Çalışmayı yaptıracak olan kişinin, konuyu olduğu gibi ve açık anlatması da çok önemlidir. Çünkü yapılan bakım çalışmaları genelde kısa olur ve her şeyi ortaya koymayabilir. Sizden bazı bilgiler istenecektir. Bu bilgilerin doğru ve güncel olması gerekiyor.

Danışanının problemlerini dinleyen ve aldığı bilgilerle yaptığı bakıma göre çalışmalarına başlayan güvenilir medyumlar; çalışma sırasında sizlere bazı nesnelerin olduğu paketler gönderebilirler. Sizden çalışmayı kimin için yaptırıyorsanız o kişiye ait bazı özel eşyalar isteyebilirler. Özellikle de rahmani medyumlar, hazırladıkları vefk çalışmasını size göndereceklerdir.

Ziyaretçilerimizin medyumlar hakkındaki yorumlarını ve tecrübelerini okumak için buraya tıklayınız!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir