Geri Getirme Büyüsü

Geri getirme büyüsü; giden kişilerin, nesnelerin ya da soyut şeylerin geri gelmesini sağlayan tesirli bir çalışmadır. Ancak geri getirme büyüsünün bütün aşamalarını her medyum yapamaz. Kimisi sadece giden kişileri getirebilir, kimisi hem giden kişileri hem de eşyaları getirebilir. Kimi medyumlar ise hepsini getirebilir. Bunun sebebi ise medyumun sahip olduğu makamıdır. Makamı altta olanlar sadece eşyaları, bir üstü eşyaları ve kişileri, en üsttekiler ise hepsini getirir. “Geri getirme büyüsü nedir?” sorusunun cevabını bu bağlamda verecek olursak; eşleri, sevgilileri, kayıp ve çalıntı eşyaları, giden sağlığı ve huzuru geri getirmenin en etkili yoludur.

Geri getirme büyüsü yaptırmak istiyorum diyen kişiler neyi geri getirmek istediklerine bağlı olarak makamına göre medyumlarla iletişime geçebilirler. Örneğin; kayıp ve çalıntı eşyaların geri getirilmesini sağlayan bir medyuma giderek, yok olan huzurunun geri gelmesini isteyen birisi bu konuda aranılan etkiyi göremez. Ancak, makamı daha yüksek olan bir medyum ile çalışırsa kısa sürede hayatındaki bütün negatifler onu terk eder ve yerine mutluluk verici olaylar gelir.

GERİ GETİRME BÜYÜSÜ NASIL ETKİ EDER?

Geri getirme büyüleri arasında en çok talep edilen büyü, kişilere yapılan geri getirme büyüsüdür. Bu aşamada geri getirme büyüsü yapan medyumlar; eşini, evini, sevgilisini terk eden erkek ve kadınlar için çalışmalar yapmaktadırlar. Ayrıca evini terk eden çocuklar ya da diğer kişiler için de geri getirme büyüsü yapılabilmektedir. Bunlara ek olarak kayıp kişi vakıaları da geri getirme büyüsü ile kısa sürede çözülmektedir. Bu aşamada geri getirme büyüsü için yapılan uygulamalar tek bir çalışma gibi görünse de her bir vakıa için ince nüans farklılıkları bulunmaktadır. Bu ince farkları doğru kullanan kişiler ise ancak deneyimli medyumlardır. Geri getirme vefki için dikkat edilecek bu farklılıklar çalışmanın tutmasını ve kısa sürede etki etmesini sağlar.

GERİ GETİRME BÜYÜSÜ’NÜN SONUÇLARI NELERDİR?

Geri getirme büyüsü tuttuğu zaman, çalışmayı yaptıran kişi kısa zaman içerisinde hedeflenen kişiden haber alır. Eş veya sevgili geri dönüşlerinde duygular yükselir ve romantik konuşmalar gerçekleşebilir. Geri getirilmek istenen kişi kayıp ise en son nerede görüldüğü öğrenilir. Ancak kayıp değilde evi terk etmiş birisi ise pişman olduğunu söylemeye başlar ve nihayetinde gelir.

Ziyaretçilerimizin medyumlar hakkındaki yorumlarını ve tecrübelerini okumak için buraya tıklayınız!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir