Gerçek Medyumlar Hakkında

Gerçek Medyumlar

Medyumlar, birtakım bilgileri kullanarak insanların içinde bulundukları zor durumlardan kurtulması için yardım eden kişiler olarak bilinmektedir. Sahip oldukları bilgilere okuyarak ulaşabilir yahut bilgi anlamında farklı yeteneklere de sahip olabilirler. Birçok medyumun cinlerle yakın temasta olduğu bilinmektedir. Bu anlamda cinler medyum olan kişilerin belli zamanlarda karşısına çıkan varlıklardır. Gerçek medyumlarbu sebeple birçok meselede gerçek ya da gerçekçi çözümler üretebilmektedir. Vefk, tılsım, muska, büyü yapımı ya da bozumu konusunda insanlara yardım edebilirler.

Medyumlar Ne İş Yapar?

Medyumların yaptığı işler farklılaşabilir. Büyü, sihir, tılsım, muska, vefk hizmetlerinin yanında biyoenerji, psikoloji alanlarında da gerek yardım alarak gerekse yardım almadan işlerini halledebilirler. Psikolojik ve felsefi referanslara da işlerinde yer verebilirler. Gerçek medyumlardaha çok akademik olarak da kendilerini geliştirmiş, sürekli okuyan ve araştıran tipler olarak bilinmektedir. Medyumlar muska bozma işlerinde oldukça mahir ve her konuda bilgiye sahip olan kişilerdir. Medyumların kısmet açma, aşk büyüsü, bağlama büyüsü yapma, bozma bilgi ve becerileri de bulunmaktadır.

Gerçek Medyumlar Nerededir?

Medyumların yeri bellidir. Belli adreslerde danışma merkezleri kurarak insanlara hizmet ederler. Ruhsat sahibi olarak bir işletmeye sahip olurlar. Bu nedenle yaptıkları iş resmi bir ticaret olarak kayıtlara geçer. İnsanlar da kendi rızaları ve arzuları doğrultusunda Gerçek medyumlarolan kişilerden yardım alarak sorunlarını çözmek için mücadele verirler. Medyumların bu durumu bir kazanç kapısı olarak değerlendirilir. Medyumlar bilgili ve yetenekli kişiler olarak insanların sorunlarını kesin bir şekilde çözebilirler. Büyü yapma, bozma, fal bakma, bilgi toplama, isteklerin yerine getirilmesi, arzuların gerçekleştirilmesi için özel çalışmalar da yaparlar.

Medyumların Yaptığı İşler Tehlikeli midir?

Medyumların uğraşları genelde tehlikeli olmayan şeylerdir. Fakat Gerçek medyumlar cinlerle irtibata geçme yeterlilik ve bilgisine sahip olan kişiler oldukları için bazı işleri tehlikeli kabul edilmektedir. Bu medyumların yaptığı işten ve sorunları çözmelerinden becerilerden kaynaklanmaktadır. Medyumların yaptığı muska, tılsım, büyü işleri oldukça tehlikeli işler olarak asla insanların kendi başlarına evlerde ya da herhangi bir yerde yapmalarına müsaade edilmemesi gereken işlerdir. Medyumluk işleri medyumlar yapmalıdır.

MEDYUMLAR HOCALAR HAKKINDA GERÇEK YORUMLARI GÖRMEK VE ANALİZ ETMEK İÇİN TIKLAYINIZ. SİZLERE EN İYİ MEDYUMLARA ULAŞTIRMANIN GURURUNU YAŞAMAKTAYIZ.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir