Gerçek Medyumlar Hakkında

Gerçek Medyum

Büyü, tılsım, muska gibi şeylere ihtiyacı olan kişiler, hayatta bazı konularda istediklerini başarmaya kendi gücü yetmeyen kişiler ve son zamanlarda bir şeylerin doğal olmayan yollarla ters gittiğini hisseden kişiler sonunda bir medyuma danışmak ister. Bu kişilerin danıştıkları medyumdan beklentisi genellikle eğer üzerlerinde bir büyü, tılsım ya da dua var mı bunu anlaması, eğer varsa bunu çözmesi ve ortadan kaldırması, ulaşılmak istenen yere giden yolda bu kişiye doğru ve hayırlı bir yol çizmesi, bu yolda bu kişiye yardımcı olmasıdır. Ancak bütün medyumlar bu beklentileri karşılayamamaktadır. Kiminin bu beklentileri karşılayamamasının sebebi bilgi eksikliği, kiminin tecrübe eksikliğidir. Ancak ortada bunlardan çok daha büyük bir sorun mevcuttur. O da aslında medyum olmayan kişilerin kendini gerçek medyum gibi tanıtıp insanları kandırmasıdır.

Piyasada gerçekten medyum olmayan birçok kişi vardır. Bu kişiler kendilerini medyum gibi gösterip insanlara pazarlayan, sadece iletişim becerilerini kullanarak bu kişileri gerçek medyum olduklarına ikna eden kişilerdir. Bazı kişiler bu sahte medyumlara itibar ettiklerinde asıl istedikleri sonucu alamamakta, bunun sonucunda da hayal kırıklığına uğramaktadır. Bu sebeple gerçek medyum olan kişilere karşı olan güvende de bir azalma görülmektedir. Oysa gerçek medyum olan kişiler işlerini layığıyla yapmakta, birçok kişiye yardımcı olmakta ve bu kişilerin hayatlarındaki zorlukların üstesinden gelmelerini sağlamaktadır. Peki gerçek medyumlar olarak nitelendirilen bu kişileri bulmak mümkün müdür? Bu kişiler nereden bulunabilir?

Gerçek Medyumlar Hakkında Bilmedikleriniz.

Gerçek medyum olarak adlandırılan kişiler, medyumluk eğitimini almış olan ve medyumluğun her alanına hakim olan kişilerdir. Bu kişiler medyumluğun her alanına hakim olmasa bile bunları öğrenmeye çabalayan, kendini günden güne geliştiren ve insanlara yardımcı olmaya çalışan kişilerdir. İşte bu medyumları diğer insanlar sayesinde bulmak mümkündür. Çünkü her medyumun yardımcı olduğu birçok kişi vardır ve gerçekten medyum olan kişiler bunu yardım etme amacıyla yapar. Eğer bir medyumun yaptıklarının işe yaradığı, bu medyumun insanları sürekli farklı şeyler için tekrar tekrar para ödemek zorunda bırakmadığı, insanları ilgiyle dinlediği biliniyorsa bu kişinin gerçek bir medyum olduğu söylenebilir.

Gerçek ve Güvenilir medyumlar hakkında bilgiye ulaşmak için tıklayınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir