Gerçek Medyum Yorumları

GERÇEK MEDYUM BULDUM

            Bir iş arkadaşım sürekli medyumlardan ve hayatını bu medyumlara göre dizayn ettiğinden bahsediyordu. Bu süreçte de benim iş hayatım sallantılı gidiyordu ama esas problemi özel hayatımda yaşıyordum.  Bir türlü uzun süreli ve bana saygı duyacak, sevebilecek, evlenebileceğim doğru insan ile karşılaşamıyorum. Bu medyum medyum gezen arkadaşımla bir akşam iş çıkışında oturup birer kahve içelim dedik ve bana uzun uzadıya medyumları ve medyumlara neden gittiğini anlattı. Buradan sonra bahsedeceklerim önce onun anlattıkları sonra benim tecrübelerim olacak. Bu sebepten buradan sonrasını çok dikkatli okumanızı tavsiye ediyorum.

            İnsan doğa üstü konuları inansa da, inanmasa da merak ediyor, sorguluyor, aslında doğru olmasını ümit ediyor. Hal böyle olunca tabi ki konu döndü dolaştı medyumlara geldi. “Zehra dünya kadar para harcadın medyumlara, eline ne geçti” diyerek konuyu ben açtım. Açıkçası bir ihtimal dahil olsa, hayatımı yola sokacaksa her yere gidebilirdim. Arkadaşımın ilk cümlesi beni çok etkiledi “ Gerçek Medyum ile karşılaşana kadar ülkede bulunan bütün sahtekarlar ile tanıştım.” Açıkçası şok olmuştum, bu kadar zor olabilir mi diye düşünürken, arkadaşım bu işin iç güdüyle sınırlı olmadığını, okulları ile bu ilmin geliştirilmesi gereken bir yetenek olduğunu anlatmaya başladı. Şaşırmamak elde değil, üniversitelerde medyumluk eğitimi mi veriyorlar? Neye göre, Kime göre alıyorlar bu okullara? Arkadaşım ilk başlarda onun da bu şekilde düşündüğünü ama bu kurumların devlet desteği aldığını hatta Romanya’da bir üniversitenin direkt Vatikan’dan fon aldığını ve oradan görevlendirilen papazlar ile çalışmalar yapıldığını anlattı. Son gittiği medyum ise bu üniversitede uzun süre çalışmalar yapmış ülkemizde bulunan tek medyummuş. Nasıl yani diye sordum tabi istemsizce ve anlatmaya devam etti. Bu gittiği medyum yalnızca bu üniversitede eğitim almamış, Mısır’da, Pakistan’da çalışmalar yapmış, hahamlar ile kabala büyüsü hakkında 1 yıla yakın eğitimlere katılmış. Tabi bu anlattıkları ilgimi aşırı çekmiş ve bir sonra katılacağı seansa beni götürmesi ve bu medyum ile beni tanıştırması için yalvaracaktım ki kendisi teklif etti. Balıklama atladım tabi bu duruma, o hafta sonu medyuma koşa koşa gittim.

            Öncelikle medyum kesinlikle sıcak kanlı ve insanın halinden anlayan, insana yardım etmek için çabalayan birisi. Kesinlikle dini suiistimal eden ve insanları korkutmaya yönelik sizi etkilemek için çalışan şarlatanlar ile alakası yok. Durumumu anlattıktan sonra, önce hayatımı bu kadar etkileyen sorun ney, bu sorun benimle alakalı mı yoksa farklı bir etkiden dolayı mı yaşanıyor bunları öğrenmek için uğraştı. Ben daha doğmadan önce babaanneme yapılan bir büyüden bahsetti, şaşırdım açıkçası nasıl yani babaanneme yapılan bir büyü, ben daha dünyada yokken onlar için yapılan büyü benim hayatımı nasıl alt üst edebilirdi ki? Ben bu sorunları düşünürken bana büyünün türlerini ve etkilerini anlatmaya başladı medyum, bu tür derinlikli büyülerin nesilden nesile geçtiğini, doğru korunmalar ile büyü bozulmazsa benden sonrasını da etkileyeceğini söyledi. Aslında babaannemlerin hayatını düşününce gerçekten de büyük zorluklar içinde geçtiğini, neden normal insanların yaşamayacağı kadar ağır şeyler yaşadıklarını anlıyor insan. 3 amcam ya doğumda ya da belirli bir yaşa geldiğinde ölmüştü, fakirlikleri ülkesel bir durum olsa bile evlatlarının acısı, kardeşlerinin hüzünleri babaannemden hiç eksik olmamıştı. Dedem pek hayırlı birisi değildi zaten düşündükçe hak verir bir hale geldim. Bir sonraki hafta medyumumuz bana koruma büyüsü yaptı, bu büyü bile hayatımın yavaşça düzene girdiğini hissettirdi. Koruma büyüsü, üzerimde kalan büyünün olası ağır etkilerinden korumak ve bu büyü ile bana musallat olan cinleri uzak tutmak içindi. Sonrasında büyüyü bozmak için yaptığı büyü ile hayatımı tekrar geri almamı sağladı.

            Babaannemin ölümünden sonra mahvolmaya başlayan hayatımı geri almam işte bu şekilde oldu. Benim en büyük şansım, sahte medyumların peşinde dolaşarak ümidimi kırmak yerine arkadaşım vasıtasıyla Gerçek Medyum kimdir, nasıl anlaşılır? İlk seferde buldum ve hayatımı kurtardım.

ZİYARETÇİLERİMİZ MEDYUMLAR HAKKINDAKİ YORUMLARI OKUYABİLMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir