Evlilik Büyüsü

Evlilik büyüsü, hem erkekler hem de kadınlar için yapılabilen bir büyü çeşididir. Ayrıca evlenme büyüsünün yaşı da yoktur. Bunun yanında daha önce evlenip ayrılmış, birden çok evlilik yapmış ya da hiç evlilik yapmamış kişiler için yapılabilir. Evlilik büyüsü nedir? sorusunun kısa cevabı; sonucunda evlilik olması istenen her türlü niyet için yapılan büyüdür.

EVLİLİK BÜYÜSÜ KİMLERE YAPILIR?

Evlilik büyüsü sayesinde, evde kalmış kadınlar ve erkekler kısa süre içerisinde hayırlı bir evlilik yaparlar. Yine aynı şekilde ikinci bahar yaşamak isteyen kişilerde güzel bir birlikteliğe kısa süre içerisinde yelken açarlar. Birisine aşık olan kimse, evlilik büyüsü talep ederek o ismin kendisine aşık olup evlenmesini sağlayabilir. Hatta bu kişi bir başka kişi ile evli olsa dahi bu çalışma başarı sağlayabilir. Ancak bu çalışma için gerçekten başarılı bir medyum ile çalışılması gerekmektedir.

Evlilik büyüsü, gerçek bir medyum hoca tarafından yapıldığı takdirde kısa süre içerisinde etkisini gösterir. Evlilik büyüsü yaptırmak istiyorum diyen kişiler, öncelikle kendisinin nasıl bir insan olduğunu anlatmalıdır. Sonrasında da nasıl bir insan ile evlenmek istediğini anlatmalıdır. Böylece medyum kişi, talep edenin kendisine denk olan bir kişiyle evlilik yapmasını sağlayacaktır.

EVLİLİK BÜYÜSÜ NASIL YAPILIR?

Evlilik büyüsü yapan medyumlar, aynı zamanda kişinin daha önceden neden evlenemediğine bakarlar. Bunun sebebi ise kişinin üzerinde büyü olma ihtimalidir. Böyle bir durumda medyum, önce büyüyü talep eden kişi için büyü bozma çalışması yapar. Gerçekten de bir büyü var ise o büyü bozulur ve kişinin kısmeti açılmaya başlar. Kişinin kısmeti açılmasına rağmen işini şansa bırakmak istemediği takdirde ise tekrar evlilik büyüsü talep edebilir. O zaman medyum, büyüyü talep eden isim için bir evlilik vefki çalışması yapar. Evlilik vefki çalışması bittikten sonra ise büyünün bağlanması için ritüelini gerçekleştirir ve büyü tesir etmeye başlar. Büyü tesir etmeye başladığında büyüyü talep eden kişi bir kadın ise ona güzellik ve alım gelir. Büyüyü talep eden kişi erkek ise etrafına yakışıklı ve güçlü görünür. Sonrasında ise kısmetleri oluşmaya başlar ve kendisine en uygun aday ile kısa süre içerisinde evlenir.

Ziyaretçilerimizin medyumlar hakkındaki yorumlarını ve tecrübelerini okumak için buraya tıklayınız!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir