Büyü Nedir?

Yıllardır insanlığın içerisinde var olup gerçek bir ilim olan büyü, başkalarını ve kaderleri etkileme ilmidir. “Büyü nedir?” sorusu “şeytani ve doğaüstü güçlerden yardım alan gizli ilimdir” şeklinde yanıtlanabilir. Büyü çalışmalarında, şeytani varlıklar ve cinler ile irtibata geçmek ve onları kontrol etmek yer almaktadır. Bu gizli güçlere ve ilme sahip olunarak kişilerin bedenlerini, ruhlarını veya zihinlerini kontrol etmek amaçlanmaktadır. Kötü enerjinin kontrolü de büyü ile sağlanmaktadır.

BÜYÜ NEDEN YAPILIR?

Büyülerin neden yapıldığıyla alakalı soruların ise birden fazla yanıtı bulunmaktadır. Ancak büyü yapılmasının temel nedenleri, niyete bağlı olarak ikiye ayrılır. Bunlar iyi niyetli büyüler ve kötü niyetli büyülerdir. İyi niyetli büyüler; aşk, ilişki, başarı, sağlık gibi pozitif amaç ve isteğe sahip büyülerdir. Kötü niyetli büyüler ise; ayırma, hastalık, musallat gibi negatif amaçlı büyülerdir.

HERKES BÜYÜ YAPABİLİR Mİ?

Büyü ilmi ile herkes hemdem olamaz. Büyü yapabilmek için bu ilim için seçilmiş bir kişi olmak gerekir. Seçilmiş kişiler ise kaderi planda seçilmişlerdir ve zamanı geldiğinde kapılar onlar için açılmaya başlar. “Büyü nasıl yapılır?” sorusunun cevabı da tam olarak burada yatmaktadır. Büyü tarif üzerine yapılabilen ve sonuç veren bir şey değildir. Tıpkı parmak izi gibi her medyum hocanın kendisine ait bir yöntemi vardır. Örneğin; herkesin parmağı vardır ama herkesin parmak izi aynı değildir. Herkes bir büyü tarifi öğrendi diye o kişilere bu gizli ilmin sır kapıları açılmaz.

BÜYÜ NASIL YAPILIR?

Seçilmiş bir kişinin ağzından ve elinden çıkan bir ritüel olmalıdır. Nefesi kuvvetli hoca tabiri de buradan gelmektedir. Herkesin nefesi yetseydi o zaman büyü yapabilmek her insana özgü bir yetenek olurdu. Tıpkı konuşmak, yemek yemek gibi normal bir şeye dönüşürdü. Büyü yapan medyumlar seçilmiş isimler oldukları için onların sözleri, ritüelleri ve nefesleri gizli ve derin alemlerde kabul görür. Medyumların genel olarak enerjileri ve auraları da oldukça yüksektir.

Büyü yapan hocalar, yapabildikleri büyüleri bozabilme imkanına da sahiptirler. Ancak büyüyü kendisinden yardım isteyen kişiler için yapabilirler. Büyü gibi tesirli ve gizli bir ilmi, kendi çıkarı ve kendi yakınlarının çıkarı için kullanmazlar. Büyü yaparak makam ve mevki sahibi olamazlar, zenginlik elde edemezler. Aksi takdirde cezalandırılarak akıl sağlıklarını ya da beden sağlıklarını yitirebilirler. Ayrıca bir daha büyü gibi çalışmalar yapamazlar ve dünyada çile çekerek ölürler.

Ziyaretçilerimizin medyumlar hakkındaki yorumlarını ve tecrübelerini okumak için buraya tıklayınız!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir