Boğa Burcu Özellikleri

Boğa burcu toprak grubuna ait bir burçtur. 21 Nisan – 21 Mayıs tarihleri arasında doğanlar Boğa burcuna sahiptirler. Sakin olmaları ve paraya düşkün olmaları ile bilinirler. En belirgin özellikleri ise maddi zekalarının olmasıdır. Elbette diğer burçlara göre çok daha sakin olmaları, bu yönlerini geri planda bırakmaktadır. Boğa burcu özellikleri konusunda daha detaylı bilgiler vereceğiz.

GENEL ÖZELLİKLER

Bu burcun insanlarının genel anlamda sakin olduklarını ve sakin kaldıklarını görebiliyoruz. Fakat en önemli özelliklerinden birisi, maddi açıdan sürekli daha çoğunu istemeleridir. Her zaman çok daha fazlasını isterler. Hayatlarında maddiyat oldukça önemlidir. Zekaları da bu şekilde meydana gelmektedir. Bir şey estetik olarak güzel ise boğa burcu için bu oldukça değerlidir. Sadece bu da değil; aynı zamanda oldukça dikkat çekicidirler. Hayatlarını her zaman için maddiyat üzerine kurmazlar, lüks onlar için daha önemlidir. Fakat kazanılan paraları her zaman lükse yatırmazlar. Bir yatırım aracına yatırırlar ve bu sayede daha da büyümeyi hedeflerler. Mücevhere oldukça düşkündürler ve yemek konusunda da güzel olan yemekleri çok severler. Dış güzellik onlar için önemli bir faktördür. Lüks yerlerde olmayı, lüks giyinmeyi ve modaya uymayı da severler. Bu nedenle her zaman daha yukarıya çıkmak ve rahat etmek için çok çalışırlar.

BOĞA KADINI

Boğa kadını, genel özelliklerinde anlattığımız birçok özelliği olduğu gibi yansıtmaktadır. Onlar için maddiyat önemlidir. Rahat bir hayat yaşamak istedikleri için partnerlerinin de bu çabasını görmek isterler. Hayat standartları için her zaman daha çok çalışırlar. Gerçek aşk onlar için fedakarlık demektir. Fakat sevgiden de emin olmak gerekir. Aşık olduklarında gözleri başka bir şey görmez. Eğer hayatınız için çabalamıyor iseniz boğa kadından uzak durmalısınız.

BOĞA ERKEĞİ

Sevgi ve güzellik iki ayrı kavram olmasına rağmen aynı zamanda da yakın kavramlardır. Boğa erkeği de bu iki kavramın ortak yansımasını görmek ister. Cinsel açıdan da tutkularını her zaman için meydana çıkartırlar. Bu durumda ilişkilerinde herhangi bir zedelenme meydana gelmesi zordur. Eğer uzun süreli ilişkileri var ise; karşısındaki kadında, sadece aşk değil başka şeylerde görmüştür. Ona soğuk davrandığınız zaman, ilişkinizde zamanla soğuyacaktır.

Ziyaretçilerimizin medyumlar hakkındaki yorumlarını ve tecrübelerini okumak için buraya tıklayınız!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir