Başak Burcu Özellikleri

Toprak grubuna ait burçlardan bir diğeri ise Başak burcu olarak karşımıza çıkar. 23 Ağustos – 22 Eylül tarihleri arasında doğanlar, bu burca dahil olurlar. Herkesin de bildiği üzere, onlar titizlik ve düzenleri ile ön plana çıkarlar. Ayrıca çalışkan ve mükemmeliyetçi bir yaklaşımları vardır. Başak burcu özellikleri konusunun en önemli detayı ise hayatlarında her zaman bir planın varlığıdır.

GENEL ÖZELLİKLERİ

Bahsettiğimiz üzere bu burcun en belirgin özelliği düzen hastası olmalıdır. Hayatlarında var olan her şey bir düzen dahilinde olmalıdır. Çalışkan olmaları da bu özelliklerinden gelmektedir. Evleri, okul hayatları ve aynı zamanda meslek hayatları onlar için titizlik dahilinde gelmektedir. İnce düşünmeyi severler ve herkesten de bunu beklerler. Her zaman öğrenmeye açık ve öğrenmek için bir çabaları bulunmaktadır. Bu çabaları, hayatlarında daha üste çıkartmak için bir nedendir.

Yaptıkları işlerin her zaman en iyisi olmasını isterler. Toplumda öne çıkan bir kişiliğe sahiplerdir. Bu da onların iş hayatlarında da başarıyı elde edebileceklerini göstermektedir. Odak konusunda zihinlerini sürekli meşgul ederler. Tabi ki bu da kuruntulu olmalarında en önemli nedendir. Başak burcu, her zaman en kötüsünü düşünür. İyimser olabilirler ama çoğu zaman bir işe başlamadan önce geniş çaplı düşünürler. Dostları tarafından çok sevilirler ancak takıntılı halleri bazen onları geri plana atar. Mükemmellik onlar için önemlidir ve bu yüzden mutluluğu bulmakta zorlanırlar. 

BAŞAK KADINI

Bir ilişkide sevgi ve saygı her zaman önemlidir. Fakat söz konusu başak kadını olduğu zaman bu durumda daha ileri raddelere kadar gidebilir. Bakımlı ve hijyenik olmak bu burçta önemli bir hal alır. Aynı tavrı ve inceliği karşısından da bekler. Görgü kuralları ve nezaket bu burcun kadını için çok önemlidir. Karşısındaki insan aynı ölçüde hassas olmalı ve ona kaba davranmamalıdır.

BAŞAK ERKEĞİ

Bir erkek için aşk her zaman öncelikli olmayabilir. Başak erkeği içinde aynı durum söz konusu olacaktır. Onun için her zaman zeka ön plandadır. Bir kadının zekası onu derinden etkileyebilir. Göz önünde olan kadınlardan hoşlanmaz ve aile yaşamına düşkün kadınlara önem verir. Eğer bir kadın ondan şüphe ederse, o ilişki zorlu bir yola girecektir ve bu sorunun çözümü uzayacaktır.

Ziyaretçilerimizin medyumlar hakkındaki yorumlarını ve tecrübelerini okumak için buraya tıklayınız!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir