Balık Burcu Özellikleri

Balık burcu, su grubuna ait olan bir burçtur. Su grubuna ait olduğunun en belirgin özelliği ise; duygusal bir yapıya sahip olmalıdır. 20 Şubat – 20 Mart arasındaki tarihlerde doğan insanlar, bu burca sahip olurlar. Balık burcu özellikleri hakkında detaylı bilgileri aşağıda okuyabilirsiniz.

GENEL ÖZELLİKLER

Bahsettiğimiz üzere, balık burcu insanları oldukça duygusal insanlardır. Onlar için herhangi bir mantık çerçevesi olmamakla beraber, her hareketleri duygu çerçevesinde meydana gelir. Empati yetenekleri her burçtan çok daha gelişmiştir ve oldukça şefkatli insanlar olarak bilinir. Bu burca sahip olan insanlar sanata oldukça düşkündür. Her yönden dış görünüşlerine önem verirler. Bu sadece insanların giyimi ve bakımı için geçerli değildir. Aynı zamanda sofralar ve masalar için de geçerlidir. Hayal güçlerinin geniş olması, ilerleyen hayatlarına da yansımaktadır. Sevdiği insanlar için her türden zorluğu göz önüne alırlar. Özellikle birçok fedakar hareket yaparlar ancak karşılık bulmaları biraz zordur. Balık burcu insanı üzüldüğü zaman içinde oluşan buhrandan çıkması oldukça zor olacaktır. Bu süreç çok uzun vakitler sürebilir.

BALIK KADINI

Duygusal bir kadın nasıl olur?, nasıl duygusal olunur? soruları için en doğru cevap balık burcu kadınıdır. Balık kadını her anlamda duygusaldır. Dış görünüşlerine her zaman önem verirler. Bu nedenle karşılarındaki insanları nasıl etkileyeceklerini bilirler. Karşı cinsten etkilendiği zaman neredeyse bütün hayatını ona adarlar. Her zaman eşlerine destek olurlar ve sevgilerini iliklerine kadar hissettirirler. Bu nedenle balık burcu kadını resmen aşk kokmaktadır. Fakat herhangi bir yanlış yaptığınız ya da onu üzdüğünüz zaman, tabiri caizse hayatının sonuna getirmiş olursunuz. İçinde bulunduğu buhran onu günden güne çökertir. 

BALIK ERKEĞİ

Balık kadını gibi erkeği de oldukça romantiktir. Balık erkeğinin en önemli özelliği, aşık olmaya meyilli olmasıdır. O daha önceden bunu gözlemler ve aşık olacağı kadına sonunda açılır. Mutlu bir birlikteliği balık burcu erkeği ile yaşamak mümkün olacaktır. Sürprizler konusunda oldukça yaratıcıdır. Bu yüzden ilişkinin heyecanını bu burcun erkeği ortaya çıkartır. Onu kaybetmek isterseniz, ona destek olmayın. Çünkü destek olmadığınız zamanı balık erkeği asla unutmaz.

Ziyaretçilerimizin medyumlar hakkındaki yorumlarını ve tecrübelerini okumak için buraya tıklayınız!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir