Bağlama Büyüsü

Bağlama büyüsü, hedeflenen kişiyi kendisine bağlamak isteyen kişiler için yapılan bir büyüdür. Bu etkili büyünün genel anlamda amacı ve hedefi budur. Ancak bunu dışında medyumluk ve gizli ilimler konularında uzman olan kişiler, bağlama büyüsü ile talep edilen her türlü isteği ve niyeti bağlayabilirler. Bağlama büyüsü nedir? sorusunun yanıtı olarak; hedef olan kişiyi birisine aşık etmek, kötü bir alışkanlık bağımlısı yapmak, hastalık bağımlılığı yapmak gibi birçok farklı yanıt verilebilir. Çünkü bunların her birisi bağlama büyüsü ile yapılabilir. Ancak bağlama büyüsü tek bir ritüel içerse de niyetine bağlı olarak küçük nüans farklılıkları içermektedir. Bu nedenle bağlama büyüsü yaptırmak isteyen kişiler, makamı yüksek medyum hocalardan yardım almalıdırlar.

KOCAYI EVE BAĞLAMA BÜYÜSÜ

Bağlama büyüsü yaptırmak isteyenler, öncelikle gerçekten ne istediklerini bilmelidirler. Örneğin; hedef kişinin evine ve yuvasına sadık olmasını mı istiyor? Yoksa sadece kendisine bağlı olsun ve gözü ondan başkasını görmesin mi istiyor? Net olarak isteklerini ifade edebilmelidir. “Bağlama büyüsü yaptırmak istiyorum” diyen kişiler, bu nedenle niyetlerini kısa bir iki cümle ile kağıda dökmelidirler. Böylece ne istediklerini kendileri de görebilecektir.

Bağlama büyüsü yapan medyumlar, bu ifadelere göre niyetler edecekler ve büyü çalışmasını yapacaklardır. Sonrasında, çalışmanın tutup tutmadığını anlayabilmek için yaklaşık bir ay kadar beklemelidirler. Gerçek bir medyumun elinde çıkan çalışma o ay içerisinde kendisini belli etmeye başlar. İstenilen niyet ve amaç her ne kadar zor olursa olsun, doğru bir çalışma istenilen sonuca ulaştıracaktır. Özellikle sevgiliyi bağlama büyüsü noktasında çok çabuk tesir eden büyü, hedef kişi başka bir şehirde yaşıyor olsa bile etkisini ortaya koyacaktır.

BAĞLAMA BÜYÜSÜ NASIL YAPILIR?

Bağlama büyüsü yapacak olan medyum hoca; öncelikle büyüyü isteyen kişi için, sonrasında da hedeflenen kişi için bir vefk çalışması yapar. Bağlama vefki ile iki kişi arasındaki kader bağının iplerini birbirine düğümler. Sonrasında da çalışma tuttuğu taktirde, bu düğüm noktalarına kişiler istemsiz bir halde gelmeye başlarlar. Aynı yerde karşılaşmalar, sürekli göz göze gelmeler, sosyal medya hesaplarında birbirlerine denk düşmeleri gibi ince bağlar oluşmaya başlar. Son olarak ise kişilerin birbirine açılması ile sonsuza kadar sürecek olan bir sevgi bağı oluşur.

Ziyaretçilerimizin medyumlar hakkındaki yorumlarını ve tecrübelerini okumak için buraya tıklayınız!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir