Aslan Burcu Özellikleri

Ateş grubuna ait olan Aslan burcu, 23 Temmuz – 22 Ağustos tarihleri arasında doğan insanların burcudur. En önemli iki özelliklerini; hırslı ve gururlu olmaları şeklinde sıralayabiliriz. Bu önemli özellikleri birleştiği zaman ise liderlik özellikleri meydana gelmektedir. İddialı ve bencil tavırları vardır. Aslan burcu özellikleri hakkında detaylı bilgilerden yazının devamında bahsedeceğiz.

GENEL ÖZELLİKLERİ

Aslan burçlarının her zaman için en belirgin olan özelliklerinden birisi, hırslı olmalıdır. Onlar her konuda hırslarının kurbanı olabilirler. Her zaman iyi ve her zaman başarılı olamazlar. Fakat her konuda kendilerinin en iyisi olmasını isterler. Liderlik vasıfları oldukça yüksektir. Her konuda en iyi olmak zorundaymış gibi hissederler. Onları aşağı çeken her şeyden uzak durmak isterler. Para konusunda da hırslıdırlar. Lükse düşkündürler ve iyi yaşamak onlar için hayat felsefesidir. Tüm bunların yanında sevgiye de önem verirler.

Aşk da onlar için önemli bir kavramdır. Tabi bunun yanında cinselliği de önem verirler. İnandıkları şeylerden vazgeçmezler ve kimi zaman bu yüzden sinirli olduklarına şahit olabiliriz. Aslan burcu insanı, dış görünüşüne önem verir ve fiziksel özelliklerine dikkat eder. Bakımlı olmak onlar için bir prensip meselesidir. Yanında olacak olan insan da bu durumda güzel görünmelidir. Onlar için her şey tam bir bütündür ve hayata da bu gözler bakarlar. 

ASLAN KADINI

Aslan burcu kadını he zaman çekici olacaktır. Aslan kadını gerek dış görüntüsü ile gerekse de konuşma tarzı ile bulunduğu ortamda ilgi çeker. Sevdiği kişi ona her bakımdan ilgi göstermelidir. Onun sevgisini hissetmediği zaman, aslında o ilişki bu burcun kadınında bitmiştir. Maddi durumu ve hayat standartları her zaman yüksek olsun ister. Karşı taraf da bunun için çaba göstermelidir. 

ASLAN ERKEĞİ

Bir aslan erkeği sizi dış görünüşü ile kendine hayran bırakabilir. Özellikle de son moda giyinir ve modayı yakından takip eder. Bu özelliğin aynısını karşı taraftan da bekler. Cinsellik konusunda oldukça tutkuludur ve bu tutkuyu birlikte olduğu kadından da beklemektedir. Bu burcun erkeği, her zaman takdir edilmek ve övülmek ister. Onu her zaman el üstünde tutmalısınız. 

Ziyaretçilerimizin medyumlar hakkındaki yorumlarını ve tecrübelerini okumak için buraya tıklayınız!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir