Aşk Büyüsü

Aşk büyüsü, hedef kişiyi kendisine aşık etmek isteyen kişilerin tercih ettiği bir büyüdür. Ancak her zaman mutluluk ve huzur getirmez. Aşk büyüsü talep eden kişiler kimi zaman intikam almak için ya da acı çektirmek için de bu büyüyü talep etmektedirler. Bu nedenle aşk büyüsü nedir? sorusunun yanıtı; hem kara büyü, hem de ak büyü olarak verilebilir. Kara büyü olarak bağlandığı takdirde bu büyünün tesiri altında olan kişi aşk acısından hem psikolojik, hem de fiziksel acılar çekmeye başlar. İyi niyetle yapılan ak büyü olarak bağlandığında ise kişi mutlu ve huzurlu olur. Aşık olduğu kişi ve ailesi ile uyumludur. Romantizmi bir ömür boyu yaşar.

AŞK ETME BÜYÜSÜ NASIL YAPILIR?

Aşk büyüsü kuvvetli bir bağlama büyüsüdür. Bu yüzden sıradan insanlar evde kendi kendilerine yapamazlar. Aşk büyüsü yapan medyumlar ile iletişime geçerek kendileri için bu özel büyüyü talep etmeleri gerekir. Eğer bu aşamada güvenilir bir medyum ile iletişime geçilmiş ise, o zaman büyü kısa süre içerisinde etki edecektir. Bir ay içerisinde belirtilerini ortaya koyamayan büyüler ise tutmamış demektir. Bu nedenle süreci iyi takip etmek gerekir.

Gerçek bir medyumla iletişime geçerek aşk büyüsü yaptırmak istiyorum diyen birisi öncelikle hedef kişinin isim ve soyismini doğru söylemelidir. Çünkü büyünün gideceği hedef isme bağlanır. Medyum hocaya verilen yanlış isim, büyünün bir başkasına etki etmesine neden olabilir. Hatta o büyüyü yaptıran kişiye zararlar verebilir. Doğru isim verildikten sonra, medyum hoca aşık etme vefki yapar ve sonrasında da büyüyü bağlar. Vefk bitip büyü bağlandığı andan itibaren etkisini göstermesi beklenir ve hedef kişinin aklına sürekli olarak büyüyü talep eden kişi gelir.

AŞK BÜYÜSÜ NASIL ETKİ EDER?

Aşk büyüsü etkisini göstermeye başladığında; hedef insan ister yurt dışında yaşayan birisi olsun, isterse de büyüyü talep eden kişi ile çok farklı dünyalara ait birisi olsun, fark etmez kişi aşk ateşi ile yanmaya başlar. Büyünün tesiri altına girdiği için büyüyü talep eden kişi ile yolları kesişecek olan yerlere doğru aşk büyüsü etkisi ile gitmeye başlar. Öncesinde gitmediği sokaklar ve yerler onları bir araya getirmeye başlar ve büyüyü talep eden ile göz göze geldiğinde aşk büyüsünün tutup tutmadığı anlaşılır. Tesiri oldukça kuvvetli olduğundan uzun yıllar etki eder.

Ziyaretçilerimizin medyumlar hakkındaki yorumlarını ve tecrübelerini okumak için buraya tıklayınız!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir