Akrep Burcu Özellikleri

Su grubuna mensup olan akrep burcu, 23 Ekim – 21 Kasım tarihleri arasında doğan insanları kapsamaktadır. Akrep burcu özellikleri için en önemli husus; diğer insanlara göre onların çok fazla dikkat çekici olmalıdır. Bu da elbette girdikleri ortamda tüm gözlerin onlara çevrilmesine neden olacaktır. Daha detaylı bir şekilde akrep burcunun özelliklerinden aşağıda bahsedeceğiz.

GENEL ÖZELLİKLER

Dikkat çekmek dediğimiz zaman aklımıza ilk olarak Akrep burcu insanı gelmelidir. Bulundukları ortamlarda bakışları her zaman üzerilerine toplarlar. Bu sadece görüntüleriyle de alakalı değildir. Konuşmaları olsun, hal ve hareketleri olsun onların hayata bakış açılarını ortaya koyacaktır. Az konuşurlar ama göreceksiniz ki; öz konuşurlar. Duygularını her zaman içlerinde yaşarlar ancak isterlerse bunu kimseye belli etmezler. Sevgilerini belli etmezler ancak birini sevdikleri zaman çok severler. Akrep burcundan bir düşman elde etmek asla istemezsiniz. Hem intikam duyguları hem de kin tutma duyguları çok kuvvetlidir. Kendi karakterlerinin gücü nasıl ise; aynı şekilde karşısındaki insandan da bunu beklerler. İntikam almak için yıllarca, sabırla beklemeye razıdırlar. Sürekli olarak bir kuşku içerisindedirler. Bu kuşku onları hayattan kimi zaman soyutlar. Güven duygusu bu yüzden onlar için ilk aşamadır. Kimseye tam olarak güvenmezler ve ondan kuşku duyarlar. Bu da kıskanç olmaları için büyük bir nedendir.

AKREP KADINI

Bir aşk kadını olarak öncelikle akrep kadınından söz edebiliriz. Eğer sizlerde bir akrep burcu kadınını seviyorsanız; onun bir aşk kadını olduğunu bilmelisiniz. Herkese aşık olamaz fakat aşık olacağı kişi onun karşısına çıkmışsa ona delicesine bağlanır. Oldukça kıskanç olmasından dolayı, diğer kadınlar onun için bir tehlikedir. Sezgileri kuvvetli olduğu için tahmin yetileri kuvvetlidir. Onu kaybetmek istemiyorsanız, akrep kadınına sadakatsizlik yapmayın.

AKREP KADINI

Bir akrep erkeği birini sevdiği zaman çok sever ancak bu sevgiyi her zaman için belli edemez. İlişkilerinde bir kararsızlık ve karmaşıklık dönemi yaşanabilir. Cinselliğe oldukça önem verdikleri için bu durum meydana gelir. Eğer gururlu bir kişiliğe sahip bir insansanız, akrep burcu erkeğinin aşık olduğu kadın olabilirsiniz. Sessizdir ama içinde bir fırtına söz konusudur. Akrep erkeğinden ilginizi eksik etmemelisiniz, çünkü direkt hayatından sizi kesip atabilir. 

Ziyaretçilerimizin medyumlar hakkındaki yorumlarını ve tecrübelerini okumak için buraya tıklayınız!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir