Adet Kanı Büyüsü

Adet kanı büyüsü etkili bir aşık etme büyüsüdür. Bu büyü sayesinde hem evli kadınlar eşlerinin kendilerine yeniden aşık olmasını sağlarlar, hem de her kadın istediği her erkeği elde edebilir. Adet kanı büyüsü nedir sorusunun cevabını kadim bir büyüdür diyerek yanıtlayabiliriz. Bu aşamada, adet kanı kullanımı kült dinlerde büyü için kullanılan etkin bir maddedir. Bu yüzden eski dünya düzeninde cadı olarak nitelendirilen bir çok kadın, adet kanı büyüsü ile birçok erkeği etkisi altına alabilmiştir. Onların isteklerini yapmalarını sağlamışlardır.

ADET KANI BÜYÜSÜ NEDEN YAPILIR?

Adet kanı büyüsünün yapılma nedeni aşık etmektir. Hem kara büyü olarak nitelendirilen, hem de ak büyü olarak nitelendirilen adet kanı büyüsü, hedef kişinin işlemi yaptıran adet kanı sahibine aşık olmasını sağlar. Ancak yaşayacağı bu aşktan, mutluluk mu duyacağı ya da acı mı çekeceği ise büyüyü talep eden kişinin niyetine bağlı olarak değişmektedir. Bu aşama sonrası, adet kanı büyüsü neden yapılır sorusu hem mutlu bir birliktelik için hem de aşk acısı çektirmek için gibi iki farklı yanıtını bulmaktadır. Bu nedenle doğru kararı vermek gerekiyor.

Adet kanı büyüsü yapan medyumlar öncelikle büyüyü talep eden kişinin kim olduğunu sorar. Kimi zaman adet kanı büyüsünü anneler kızlarına hayırlı bir kısmet bulmak için istemektedirler. Bu aşamada büyüyü talep eden değil büyüden etkilenecek olan kişinin adet kanı kullanılmalıdır. Aksi takdirde büyü yanlış bağlanmış olur. Bu da kötü sonuçlara yol açabilir.

ADET KANI BÜYÜSÜ NASIL YAPILIR?

Adet kanı büyüsünde öncelikle aşık olunacak olan kişinin regl kanına ihtiyaç duyulmaktadır. Bu kanı kaçıncı gününde gelen kan olacağını ise yapılacak olan ebcet hesabına göre medyumun kendisi belirlemektedir. Kimi danışanlar için regl gününün üçüncü gününde gelen kan kullanılır, kimi danışanlar için ise ilk gününde gelen kan kullanılır. Bu her zaman büyünün yapılacağı kişiye ve çifte özel olarak değişir. Adet büyüsü nasıl yapılır sorusunun tam ve ayrıntılı yanıtını ise sadece büyü ilminde uzman medyumlar bilmektedir. Bu ilmi sıradan insanların bilmesi mümkün değildir. Bu yüzden internette dolaşan büyü tariflerinden uzak durmak gerekir. Bunların hiç bir faydası olmadığı gibi aynı zamanda şeytani güçlerin ve cinlerin musallatına sebebiyet verebilir.

Ziyaretçilerimizin medyumlar hakkındaki yorumlarını ve tecrübelerini okumak için buraya tıklayınız!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir